The Ultimate Guide To регистрация на домейн
The Ultimate Guide To регистрация на домейн
Blog Article
Регистрантът трябва да се намира в Европа или на териториите на Исландия, Лихтенщайн, Норвегия, Швейцария, Ватикана или Сан Марино;
След регистрацията на домейн и избора на хостинг, не оставате сами - ние ще Ви помагаме на всяка стъпка.
Поддомейнът е един вид „под-име“, което се прикрепя в лявата част на основния домейн.
След като сте вече сте решили какъв ще бъде Вашият домейн е време да проверите дали той е свободен за регистрация. Това можете да направите тук.
Изберете желаното домейн име чрез търсачката в сайта ни.
Поддръжка Изпратени запитвания Помощни статии Техническа документация Файлове за сваляне Нашият блог Изпрати запитване
Основната разлика между подписването на заявка за регистрация или пълномощно е при юридическите лица, тъй като заявката за регистрация може да се подпише директно от управител на фирмата, да се завери с фирмения печат и да се изпрати в офиса ни.
Не се хвърляйте само на първата ниска цена, която видите, без да сте проучили компанията, за да разберете дали не е евтина по някаква причина.
ВАЖНО: Ако нямате документ, на база който да регистрирате домейн името „с основание“, е необходимо да изберете опцията „без основание“.
Независимо, кой вариант изберете за регистрация на своя домейн, първата опция, която е нужно да отбележите е това дали желаете да заявите домейн името да се регистрира „с основание“ или „без основание“.
Защо да регистрирам Домейн с основание за ползване на името?
Регистрант – физическо или юридическо лице, на чието име се регистрира домейн.
Регистрантите трябва да предоставят адрес в Обединеното кралство; ако адресът на регистранта не е в Обединеното кралство, website трябва да се предостави и адрес за обслужване на Обединеното кралство. Адресите на пощенските кутии не са разрешени.
За организации, които не са регистрирани в Търговския регистър, е необходимо да се представи актуално състояние на организацията.